46 s
Neo Homes myy
Kukintie 2 C , Kerrostalo, Yksiö 23.5 m², 2018. OMA TONTTI - sijoituskohde, Vantaa
Katsottu 282 kertaa
Myydään
- Talotyyppi
- Kerrostalo
- Huoneita
- Yksiö
- Asuinpinta-ala
- 23,5 m²
- Rakennusvuosi
- 2018
- Hoitovastike
- 96,35 €
- Rahoitusvastike
- 458,25 €
- Yhtiövastike yhteensä
- 554,60 €
- Velkaosuus
- 47 891 €
- Kaupat viimeistään
- 22.5.2026
- Käsiraha
- Ei käsirahaa
Myydään vuokrattu yksiö Martinlaaksossa – omalla tontilla!
Tämä asunto sijaitsee rauhallisella ja suositulla Martinlaakson alueella omalla tontilla.
Kerros 4/6
Asunto on vuokrattu 672€/kk + vesi 25€/hlö/kk + mediamaksu 10€/kk. Sopimus alkanut 1/25.
Huoneiston vastikkeet ja maksut:
Hoitovastike: 96,35€/kk
Rahoitusvastike: 458,25€/kk
Vesimaksu: 23€/hlö/kk
Alueella on erinomaiset palvelut ja hyvät liikenneyhteydet. Martinlaaksossa on loistavat ulkoilumahdollisuudet ja kaikki päivittäistavarakaupat sekä koulut ja päiväkodit ovat lähellä.
+ Vuokrattu 672/kk
+ Omalla tontilla
+ Suositulla ja rauhallisella Martinlaakson alueella
+ Hyvät palvelut ja liikenneyhteydet lähellä
Tiedustelut: Markus Vuorinen / markus(at)neohomes.fi /
____________________________________________________________________________
This apartment is located in the quiet and popular area of Martinlaakso on its own plot. The apartment is rented 672€/month.
The area has excellent services and good transport connections. Martinlaakso has great outdoor activities and all grocery stores, schools and daycare centers are nearby.
+ Rented 672€/month
+ On its own plot
+ In the popular and quiet area of Martinlaakso
+ Good services and transport connections nearby
Inquiries: Markus Vuorinen / markus(at)neohomes.fi /
Asunnon perustiedot
Sijainti: Vantaa Martinlaakso Kukintie 2 A 01620
Omistusmuoto: Omistusasunto
Huoneistoselitelmä: 1h + kt